Eredmények | Országos bajnokaink

2015


Kreiss Fanni
Felnőtt női tőr egyéni

Mohamed Aida, Kreiss Fanni, Gólya fruzsina, Mesteri Viktória Felnőtt női tőr csapat
Schmél Viktória
Junior női tőr
Mészáros Tamás
Junior férfi tőr csapat, kadet férfi tőr egyéni és csapat 
Mendrey Tamás
Junior férfi tőr csapat, kadet férfi tőr csapat

Nedeljkovic Mateja
Kadet férfi tőr csapat

Nedeljkovic Luka
Kadet férfi tőr csapat
Balogh Boldizsár
Junior férfi tőr csapat
Nagy Bence Balázs
Junior férfi tőr csapat

Mészáros Balázs
kadet férfi kard egyéni és csapat

Medve Dániel
kadet férfi kard csapat

Kaiser Balázs
serdülő egyéni, kadet férfi kard csapat és újonc csapat

György Lehel
kadet férfi kard csapat
Pápai Zoé
Gyermek női kard egyéni és csapat
Jankovics Anna
Gyermek női kard csapat
Nagy Káldi Emese
Gyermek női kard csapat
Tardi Virág
Gyermek női kard csapat
Nagy Kristóf újonc férfi kard csapat
Pápai Roland
újonc férfi kard csapat

2014


Mészáros Tamás
Kadet férfi tőr
László Luca
Junior női kard

Kaiser Balázs gyermek férfi kard egyéni és csapat

Nagy Kristóf gyermek férfi kard csapat

Neff Marsall
gyermek férfi kard csapat
Pápai Roland
gyermek férfi kard csapat
György Lehel
serdülő férfi kard csapat

Romzsa Richárd
serdülő férfi  kard csapat

Kozmanovics
Gábor

serdülő férfi kard csapat
Felföldi Dániel
serdülő férfi
kard csapat
Széplaki Virág Zsófia újonc és gyermek női kard csapat

Kelemen Adél újonc és gyermek női kard csapat

Kotán Adrienn újonc és gyermek női kard csapat

Nagy Laura Zora
gyermek női kard csapat


 

2013

Gólya Fruzsina
Junior női tőr
csapat
Schmél Viktória
Junior női tőr csapat
Hajdu Melinda
Junior női tőr csapat
Korejn Ajna
Junior női tőr csapat
Kozmanovics Gábor
Újonc férfi kard csapat
Rozsma Richárd
Újonc férfi kard csapat

György Lehel
Újonc férfi kard csapat

Felföldi Ferenc Dániel
Újonc férfi kard csapat
Mészáros Balázs serdülő férfi kard Csák Attila
Veterán férfi tőr

Csák Attila
Amatőr férfi tőr
Krajnyák Zsuzsa
Kerekes székes női tőr
Krajnyák Zsuzsa
Kerekes székes
női párbajtőr
Juhász Tamás
Kerekes székes férfi párbajtőr

2012

Bíró Fanni
Junior női tőr
Mészáros Tamás
Serdülő férfi tőr
Felföldi Ferenc
Gyermek férfi kard csapat
György Lehel
Gyermek férfi kard csapat
Kozmanovics
Gábor
Gyermek férfi kard csapat
Rozsma Richárd
Gyermek férfi kard csapat

2011

Gólya Fruzsina
Kadett női tőr csapat

Hajdu Melinda
Kadett női tőr csapat

Mészáros Nóra
Kadett női tőr csapat

Schmél Viktória
Kadett női tőr csapat
Serdülő női tőr egyéni
Serdülő női tőr csapat

László Luca
Kadett női kard csapat

Katona Renáta
Kadett női kard csapat

Csutorka Liliána
Kadett női kard csapat

Bíró Fanni
Junior női tőr

Cassale Gioia
Serdülő női tőr csapat

Mészáros Lili
Serdülő női tőr csapat

Bíró Alíz
Serdülő női tőr csapat

Mészáros Tamás
Serdülő férfi tőr csapat
Újonc férfi tőr egyéni

Nagy Bence Balázs
Serdülő férfi tőr csapat

Mészáros Pál
Serdülő férfi tőr csapat

2010

Krajnyák Zsuzsanna
kerekesszékes párbajtőr,
kerekesszékes tőr

Bíró Péter
tőr

2009

"A" Juhász Veronika
kerekesszékes tőr
kerekesszékes párbajtőr

2008

"A" Krajnyák Zsuzsanna
kerekesszékes párbajtőr

2007

Kovács Laura
kard csapat

Minda Szilvia
kard csapat

Nagy Orsolya
kard csapat

Sznopek Gabriella
kard csapat

"A" Krajnyák Zsuzsanna
kerekesszékes tőr
kerekesszékes párbajtőr

2006

Boronkai Krisztina
kard csapat

Kovács Laura
kard csapat

Minda Szilvia
kard csapat

Nagy Orsolya
kard csapat

Sznopek Gabriella
kard csapat

"A"Krajnyák Zsuzsanna
kerekesszékes tőr
kerekesszékes párbajtőr

"B" Dani Gyöngyi
kerekesszékes tőr

"A" Horváth Róbert
kerekesszékes tőr

2005

"A" Krajnyák Zsuzsanna
kerekesszékes tőr
kerekesszékes párbajtőr

2004

Minda Szilvia
kard csapat

Nagy Orsolya
kard csapat

Szabó Csilla
kard csapat

Sznopek Gabriella
kard csapat

Vágner Laura
kard csapat

2003

Gergácz Veronika
kard csapat

Kálmán Tamara
kard csapat

Nagy Orsolya
kard egyéni
kard csapat

Sznopek Gabriella
kard csapat

Vécsei Anna
kard csapat

2002

Gergácz Veronika
kard csapat

Kálmán Tamara
kard csapat

Nagy Orsolya
kard egyéni
kard csapat

Sznopek Gabriella
kard csapat

Vécsei Anna
kard csapat

"A" Krajnyák Zsuzsanna
kerekesszékes tőr
kerekesszékes párbajtőr

2001

Gergácz Veronika
kard csapat

Kálmán Tamara
kard csapat

Nagy Orsolya
kard egyéni
kard csapat

Sznopek Gabriella
kard csapat

Vécsei Anna
kard csapat

"A" Krajnyák Zsuzsanna
kerekesszékes tőr
kerekesszékes párbajtőr

Bolyos István
kerekesszékes tőr

2000

Nagy Orsolya
kard

Bolyos István
kerekesszékes tőr

"B" Dani Gyöngyi
kerekesszékes tőr

"B" Hevesi Mónika
kerekesszékes tőr

1999

"A" Krajnyák Zsuzsanna
kerekesszékes tőr
kerekesszékes párbajtőr

Bolyos István
kerekesszékes tőr

1998

Bartók Szilvia
kard csapat

Bíró Katalin
kard csapat

Gergácz Veronika
kard csapat

Nagy Orsolya
kard egyéni
kard csapat

Sznopek Gabriella
kard csapat

"A" Krajnyák Zsuzsanna
kerekesszékes tőr
kerekesszékes párbajtőr

1995

Köves Csaba
kard egyéni

1994

dr. Abay Péter
kard csapat

Csécs László
kard csapat

Köves Csaba
kard egyéni
kard csapat

Navarette József
kard csapat

Szabó Bence
kard csapat

1993

dr. Abay Péter
kard csapat

Csécs László
kard csapat

Csongárdi László
kard csapat

Köves Csaba
kard egyéni
kard csapat

Szabó Bence
kard csapat

1992

Imre Géza
párbajtőr

Köves Csaba
kard egyéni

1988

Érsek Zsolt
tőr

Felföldy Sándor
párbajtőr

1986

Stefanek Gertrud
tőr

Bálint Tamás
tőr csapat

Bud Béla
tőr csapat

Érsek Zsolt
tőr csapat

Kovács Attila
tőr csapat

Papp András
tőr csapat

Szekeres Pál
tőr egyéni
tőr csapat

Felföldy Sándor
párbajtőr

1985

Szekeres Pál
tőr egyéni

1984

Cserényi Zsolt
tőr csapat

Érsek Zsolt
tőr
tőr csapat

Nagy József
tőr csapat

Papp András
tőr csapat

Szekeres Pál
tőr csapat

Gedőváry Imre
kard

1983

Hajzer Judit
tőr csapat

Hazai Katalin
tőr csapat

Hrabina Ágnes
tőr csapat

Nyúl Ilona
tőr csapat

Stefanek Gertrud
tőr, tőr csapat

Somodi Lajos
tőr

Bakonyi Tibor
párbajtőr csapat

Felföldy Sándor
párbajtőr csapat

Hegedűs Ferenc
párbajtőr csapat

Rédei Balázs
párbajtőr csapat

Székely Zoltán
párbajtőr csapat

Ulej Róbert
párbajtőr csapat

 

 

 

 

 

 

Gedőváry Imre
kard

1982

Stefanek Gertrud
tőr

Papp András
tőr

Gedőváry Imre
kard

1981

Barabás Piroska
tőr csapat

Hajzer Judit
tőr csapat

Hrabina Ágnes
tőr csapat

Nyúl Ilona
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr csapat

Stefanek Gertrud
tőr csapat

Stefanek Mariann
tőr csapat

1980

Barabás Piroska
tőr csapat

Hajzer Judit
tőr csapat

Hrabina Ágnes
tőr csapat

Nyúl Ilona
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr csapat

Stefanek Gertrud
tőr csapat

Pethő László
párbajtőr

Balatoni Imre
kard csapat

Gedőváry Imre
kard
kard csapat

Körmöczy Csaba
kard csapat

Nagyházy Zoltán
kard csapat

Rapai Gábor
kard csapat

Riba Ferenc
kard csapat

1979

Stefanek Gertrud
tőr

Bakonyi Tibor
tőr csapat

Katona István
tőr csapat

Marton István
tőr csapat

Nemes László
tőr csapat

Rózsavári Nándor
tőr
tőr csapat

ifj. Somodi Lajos
tőr csapat

Székely Zoltán
párbajtőr

1978

Hajzer Judit
tőr csapat

Hrabina Ágnes
tőr csapat

Nyúl Ilona
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr csapat

Rónay Ildikó
tőr csapat

Szolnoki Mária
tőr csapat

Székely Zoltán
párbajtőr

1977

Hrabina Ágnes
tőr csapat

Nyúl Ilona
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr csapat

Rónay Ildikó
tőr csapat

Szolnoki Mária
tőr
tőr csapat

1976

Marton István
tőr
tőr csapat

Rózsavári Nándor
tőr csapat

ifj. Somodi Lajos
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

Gedőváry Imre
kard csapat

Körmöczy Csaba
kard csapat

Nagyházi Zoltán
kard csapat

Károlyi Géza
kard csapat

Rapai Gábor
kard csapat

Torday Kálmán
kard csapat

1975

Marton István
tőr csapat

ifj. Somodi Lajos
tőr csapat

Szabó László
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

1974

Rejtő Ildikó
tőr csapat

Rónay Ildikó
tőr csapat

Simonffy Tóth Ágnes
tőr csapat

Szolnoki Mária
tőr csapat

Gyarmati Béla
tőr
tőr csapat

May Attila
tőr csapat

Ifj. Somodi Lajos
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

1973

Gyarmati Béla
tőr
tőr csapat

May Attila
tőr csapat

Ifj. Somody Lajos
tőr csapat

Szabó László
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

1972

Rejtő Ildikó
tőr

1971

Marosi Paula
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr csapat

Rónay Ildikó
tőr csapat

Seregi Olga
tőr csapat

Simonffy Tóth Ágnes
tőr csapat

Szolnoki Mária
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr

1970

Horváth Ferencné
tőr csapat

Marosi Paula
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr
tőr csapat

Seregi Olga
tőr csapat

Simonffy Tóth Ágnes
tőr csapat

Szolnoki Mária
tőr csapat

Füredi Gábor
tőr
tőr csapat

Gyarmati Béla
tőr csapat

May Attila
tőr csapat

Szabó László
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

1969

Horváth Ferencné
tőr csapat

Marosi Paula
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr
tőr csapat

Rónay Ildikó
tőr csapat

Simonffy Tóth Ágnes
tőr csapat

Szolnoki Mária
tőr csapat

1968

Füredi Gábor
tőr csapat

Gyarmati Béla
tőr csapat

Marton István
tőr csapat

May Attila
tőr csapat

Szabó László
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

1967

Marosi Paula
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr csapat

Rónay Ildikó
tőr csapat

Simonffy Tóth Ágnes
tőr csapat

Szabó Éva
tőr csapat

Füredi Gábor
tőr csapat

Gyarmati Béla
tőr csapat

Marton István
tőr csapat

May Attila
tőr csapat

Szabó László
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

1966

Marosi Paula
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr csapat

Rónay Ildikó
tőr csapat

Simonffy Tóth Ágnes
tőr csapat

Szabó Éva
tőr csapat

Füredi Gábor
tőr csapat

Gyarmati Béla
tőr csapat

Marton István
tőr csapat

May Attila
tőr csapat

Pacséry Kázmér
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

1965

Kertesiné M. Éva
tőr csapat

Kégli Alexa
tőr csapat

Marosi Paula
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr csapat

Simonffy Tóth Ágnes
tőr csapat

Szabó Éva
tőr csapat

Füredi Gábor
tőr csapat

Gyarmati Béla
tőr csapat

Marton István
tőr csapat

May Attila
tőr csapat

Pacséry Kázmér
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

1964

Gyarmati Béla
tőr

1963

Horváth Éva
tőr csapat

Kertesiné M.Éva
tőr csapat

Marosi Paula
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr csapat

1962

Rejtő Ildikó
tőr

Gyarmati Béla
tőr csapat

Felkay András
tőr csapat

Fülöp Mihály
tőr csapat

May Attila
tőr csapat

Pacséry Kázmér
tőr csapat

Szabó Sándor
tőr csapat

1961

Dlugolinszk Szilvia
tőr csapat

Fülöpné Horváth Éva
tőr csapat

Kertesiné M. Éva
tőr csapat

Marosi Paula
tőr csapat

Rejtő Ildikó
tőr
tőr csapat

Gyarmati Béla
tőr csapat

Kövesdi György
tőr csapat

May Attila
tőr csapat

Perlaki László
tőr csapat

1956

Somodi Lajos
tőr

1948

Horváth Kató
tőr

1939

Erdélyi Endre
párbajtőr csapat

Kabos Endre
párbajtőr csapat

Palócz Endre
párbajtőr csapat

Tabajdy László
párbajtőr csapat

Vigyázó Ferenc
párbajtőr csapat

1938

Dunay Pál
párbajtőr csapat

Erdélyi Endre
párbajtőr csapat

Kabos Endre
párbajtőr csapat

Palócz Endre
párbajtőr csapat

Tabajdy László
párbajtőr csapat

1937

Erdélyi Endre
párbajtőr csapat

Kabos Endre
párbajtőr csapat

Palócz Endre
párbajtőr csapat

Tabajdy László
párbajtőr csapat

Vigyázó Antal
párbajtőr csapat

 

UTE Vívásért Alapítvány

1%Ajánlja fel adója egy százalékát az UTE Vívásért Alapítvány javára.
Adószám: 18100569-1-13

Sportorvos

Dr. Béres Gábor

Tel: 06-30-276-1266,
Budapest 13. ker Faludy utca 4/a
Rendelési idő: Csütörtökön 17-19 óráig

Sportcipő javítás

VII. ker. Hevesi Sándor tér 5.
(Magyar Színháznál)
Nyitva tartás: H-CS 9-17h; P 9-16h.
Telefon: +36 1 344 4166

Videók

100 éves az UTE Lila Rapszódia

...további videók